Elektronik- Doradca Techniczny

Warszawa, Mazowieckie, PL Darmowe

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa (Praga/ aWawer)

Obowiązki:
Wsparcie techniczne (przez telefon, mail) dla montażystów elektronicznych akcesoriów samochodowych (m.in. czujniki, alarmy, car audio, systemy lokalizacji);
Tworzenie opisowej dokumentacji technicznej – instrukcji montażu;
Sprawdzanie kompatybilności samochodów z produktami firmy.

Oczekiwania:
Doświadczenie przy montażu instalacji elektrycznej w branży motoryzacyjnej/ produkcyjnej/ lub innej;
Wiedza z zakresu budowy samochodów (elektroniki);
Znajomość pakietu MS Office;
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
Mile dziane wykształcenie techniczne;
Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie zadaniowe i uznaniowe;
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
Ewelina
Ewelina Niezarejestrowany użytkownik