Kierowca Uber,Bolt Rozliczenie Aplikacji Gratis płacisz tylko za auto

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

QR CODE
KIEROWCA, TRANSPORT Pasażerów oraz Dostawy uber Eats

Partner Uber Bolt Uber EATS ,

Prywatny przewoźnik z ponad 100 pracownikami szuka kandydatów na stanowisko kierowcy na zmiany

Auta w perfekcyjnym stanie. Dbamy o. Jakość i kulturę pracy.

ZAKŁADAMY KONTO PRZY TOBIE!!!

UBER I Bolt i Uber Eats,

PRACUJ NA AUCIE NASZYM.... Bez wkładu własnego.

ROZLICZENIE DWÓCH Aplikacji Uber i Bolt !!!

Pracuj w Warszawie, gdzie możesz zarobić dobre pieniądze, a także zrelaksować się i odwiedzić malownicze zakątki miasta.

Profil wnioskodawcy i wymagania:

- Prawo jazdy kategorii „B”.

- znajomość zasad ruchu drogowego i umiejętności prowadzenia pojazdów w dużym mieście,

-dobra prezentacja, schludny wygląd, pozytywne nastawienie, sumienność i ciężka praca,
- możliwość korzystania ze smartfona.

Opis stanowiska:
- nowe, komfortowo wyposażone samochody z klimatyzacją, Bluetooth itp:

650 PLN Fabia Kombi 5 Os GAZ
650 PLN DACIA LODGY 7 osobowe -GAZ

750 pln Toyota Corolla GAZ

650 PLN DACIA LOGAN 5 OSOBOWA GAZ

Rozliczenie Aplikacji gratis

- samochód jest dostępny na wyłączność

- karta paliwowa do tankowania

- zdolność do samodzielnej pracy również w święta i weekendy, gdy osiągane są najwyższe zarobki,
- Ciągłe przyjmowanie zamówień to ty decydujesz, ile zarabiasz.

Wynagrodzenie

Średni miesięczny przychód wynosi od 5000 do 10000 PLN. Na rękę.

- Wynajem samochodów rozpoczyna się od 650 złotych tygodniowo, samochody są przygotowane do pełnej licencji obowiązującej w nowym 2021 roku
- zapewniamy koordynatora mówiącego po rosyjsku, który pomoże w stażu i przygotuje cię do pracy.

- zapraszamy do kontaktu

- zarabiasz co tydzień

Telefony do kontaktu :

Dzwon lub pisz sms KONTAKT :
+510 257 731
+510 484813