Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Market Pruszków Nowa Stacja zatrudni personel

Mazowieckie, PL 20.00 zł

Ogłoszenie wygasło!
3 years ago 33 wyświetleń ID #2384

Opis

QR CODE

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 20zł/h brutto - dla studenta przed 26 r.ż - 20zł/h netto
- nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
-umowę cywilnoprawną z pełnym ZUSEM
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
-możliwość zatrudnienia online bez wychodzenia z domu
- pracę w weekendy + dla parę dni w tygodniu

Obowiązki:
-Obsługa kasy fiskalne
-wykładanie towaru, dbanie o porządek na Sali

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do szybkiego wyrobienia dokumentu (ZWRACAMY KOSZT DO 80ZŁ)
- dyspozycyjność do pracy również w weekendy
- możliwość zatrudnienia od zaraz
-mile widziany status osoby uczącej się

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 790790446

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321
Proszę o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy