Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Pracownik magazynu w Jawczycach

Brak lokalizacji Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
5 years ago 6 wyświetleń ID #63

Opis

QR CODE
Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Jawczyce k. Ożarowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:
- kompletacja towaru
- praca ze skanerem
- inne prace magazynowe
- praca zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę
- pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14 i 10-18)
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- premię frekwencyjną i wydajnościową
- weekendy dla chętnych, płatne 100%

Oczekujemy:
- chęci do pracy
- zaangażowania

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy