Specjalista ds. Rozliczeń

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

QR CODE
OPTIMO Sp. z o.o.
Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o.
zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych
w zakresie telefonii komórkowej i stacjonarnej dla rynku biznesowego.

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie analiz, prezentacji
• rozliczanie przedstawicieli handlowych
• prowadzenie i aktualizacja bazy danych
• realizacja zamówień
• raportowanie
• fakturowanie
• wdrażanie nowych handlowców
Wymagamy od Ciebie:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• nastawienie na realizację założonych celów
• min. średnie wykształcenie
• silna motywacja do pracy
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od efektów pracy
• możliwość rozwoju zawodowego, awansu
• praca w dynamicznym, operatywnym zespole
• szkolenia

Zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego. - [email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".