Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Koordynator biura

Brak lokalizacji Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
3 years ago 39 wyświetleń ID #3415

Opis

QR CODE
Koordynator Biura

Miejsce Pracy - Warszawa
Biuro Fundacji

Opis stanowiska:

- koordynacja prac biura fundacji
- prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych
dbałość o ciągłość pracy biura
- profesjonalna obsługa Klienta
- nadzór pracy terapeutów

Wymagania:

- wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe
- komunikatywny język angielski
- doświadczenie na stanowisku koordynatora biura
- znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz
biegłe posługiwanie się Internetem ( w tym media
społecznościowe)
- poprawność posługiwania się językiem polskim w mowie i
piśmie ( pisma urzędowe, sprawozdawczość )
- dbałość o porządek i organizację biura

Oferujemy :

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne
wynagrodzenie
- długofalową współpracę
- miłą atmosferę

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego
513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy
[email protected] lub
za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Angelika
Angelika Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy