Specjalista ds. rozliczania projektów

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

Miejsce Pracy - Warszawa
Biuro Fundacji

Opis Stanowiska :

- praca przy realizacji projektów finansujących działalność,
rozliczanie projektów PEFRON, UE, miejskich
- współtworzenie nowych projektów.

Wymagania:

- wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe
- doświadczanie na podobnym stanowisku- warunek konieczny
- znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz
biegłe posługiwanie się Internetem
- umiejętności pracy zespołowej, ale również samodzielności w
wykonywaniu powierzonych zadań
- dokładność i skrupulatność w działaniu
- odpowiedzialność za wykonywaną pracę i powierzone
obowiązki
- chęć do podjęcia stałej współpracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne
wynagrodzenie
- możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach
realizowanych projektów
- długofalową współpracę
- miłą atmosferę

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego
513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy
[email protected] lub
za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Angelika
Angelika Niezarejestrowany użytkownik