Młodszy Specjalista/Specjalist/Koordynator Projektu

Brak lokalizacji Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
3 years ago Wszystkie 25 wyświetleń ID #2267

Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów.
Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 450 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE. W związku z rozszerzeniem działalności, zwłaszcza na obszarze gospodarki energetycznej (PV, kogeneracja, biogazownie) a także innowacji, badań i rozwoju.
Zatrudnimy:
Specjalistów z doświadczeniem w zakresie przygotowywania wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE w ramach:
PO Infrastruktura i Środowisko,
PO Inteligentny Rozwój,
Regionalnych Programów Operacyjnych,

Studentów I -V roku kierunków :
technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia do prac związanych z przygotowaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

inżyniera lądowa (budownictwo) lub inżynieria środowiskowa do prac związanych z kosztorysowaniem inwestycji budowlanych.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
Młodszy Specjalista

Specjalista

Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
• udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
• budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
• opracowywanie wniosków i biznes planów,
• monitorowanie realizacji projektów,
• weryfikacja wniosków o płatność.

Wymagania:
• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.
Oferujemy:
• pakiet podstawowej opieki medycznej,
• rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych Koordynatorów Projektów,
• partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,
• atrakcyjne zarobki oraz premie,
• atmosferę zaufania.

Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: [email protected]
Kontakt telefoniczny: 501 712 020
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !
Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Euro-Most, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Agnieszka
Agnieszka Niezarejestrowany użytkownik