Senior Product Manager (

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta wiodącej marki kosmetycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

SENIOR PRODUCT MANAGER
(doświadczenie w firmie produkującej kosmetyki)

OBOWIĄZKI:
• Zarządzanie marką i portfolio produktowym
• Analiza rynku, konkurencji, potrzeb klienta, trendów rynkowych, przygotowywanie analiz rynkowych oraz raportów na potrzeby realizowanych projektów
• Kierowanie procesem wdrożeniowym nowych linii i produktów kosmetycznych
• Współpraca z agencjami kreatywnymi, PR, domami mediowymi w ramach podejmowanych działań dla marek kosmetycznych
• Współpraca z działem zagranicznym firmy oraz innymi komórkami organizacji (laboratorium, produkcja, zaopatrzenie i inne)
• Realizacja skutecznej strategii ciągłego rozwoju biznesu w zakresie marketingowym
• Wdrażanie nowych skutecznych rozwiązań organizacyjnych
• Dbałość o wizerunek i rozwój marki
WYMAGANIA:
• Doświadczenie (min 3 lata) na stanowisku managera produktu lub marki w branży kosmetycznej
• Doskonała znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość MS Office (praktyczna umiejętność sporządzania raportów, analiz, prezentacji)
• Umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia
• Komunikatywność, proaktywne nastawienie do powierzonych obowiązków
• Gotowość do podjęcia ambitnego i odpowiedzialnego stanowiska
• Determinacja, kreatywność i wytrwałość w ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Podróże służbowe

Prime Staff Poland Sp. z o.o. wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 24625. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.