Referent działu sprzedaży - obsługa salonu sprzedaży

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów

Zakres obowiązków

obsługa klientów w salonie
kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy
wykonywanie kalkulacji cenowych
planowanie grafików montaży
prowadzenie dokumentacji sprzedaży
tworzenie raportów sprzedażowych i kasowych

Oczekujemy

dużej samodzielności w pracy
umiejętności planowania
znajomości obsługi podstawowych programów biurowych
komunikatywności
mile widziane będzie doświadczenie w branży stolarki otworowej lub meblowej
znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

umowę o pracę
pracę w pełnym wymiarze etatu w salonie firmowym w Warszawie
szkolenia produktowe oraz wdrażające
stabilną pracę w firmie obecnej na rynku od ponad 25 lat

Rintal Polska sp. z o.o.
Rintal Polska sp. z o.o. Niezarejestrowany użytkownik