Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Specjalista ds. obsługi chatu

Warszawa, Mazowieckie, PL 18.00 zł

Ogłoszenie wygasło!
4 years ago 43 wyświetleń ID #1148

Opis

QR CODE
Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Experience Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, współpracując z największymi markami na świecie.

Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą jako Konsultant Obsługi chatu w j. polskim:

Wymagania:
• Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach contact center
• Wymagany angielski na poziomie min. B1 na szkolenie.
Zakres obowiązków:
• Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku polskim
• Bieżące rozwiązanie i odnotowanie w systemie zgłoszeń

Oferujemy:
• Pracę dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie;
•Stawka 18zł brutto/h
• Szkolenie przygotowujące do pracy (za które płacimy);
• Możliwości awansu i rozwoju w międzynarodowej firmie;
• Świetną atmosferę w pracy – imprezy integracyjne, festiwal talentów, quizy i konkursy dla pracowników i wiele innych.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy