SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - NOWO OTWIERANY SKLEP - WARSZAWA

Brak lokalizacji Proszę o kontakt

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.

W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy pracowników
do nowo otwieranego sklepu w Warszawie
na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:
profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów
aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę
budowanie pozytywnego wizerunku marki
realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:
umowę o pracę na cały etat
szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w miłej atmosferze
dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata

Od Kandydatów oczekujemy:
chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw
łatwości nawiązywania kontaktów
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
na adres: [email protected]

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Five
Five Niezarejestrowany użytkownik