Dekarz potrzebny na już - tygodniówki

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Firma z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu pokryć dachowych obecnie zatrudni na stanowisku DEKARZA.
Zadania: wykonywanie pokryć dachowych w technologiach pap termozgrzewalnych – dachy płaskie
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe,
• Obsługa palnika.
Zapewniamy:
• Umowę o pracę lub umowa zlecenie,
• Płatność w formie tygodniówek,
• Wynagrodzenie ok. 4500 – 5000 zł na rękę/mc,
• Zaplecze odzieżowe oraz narzędziowe,
• Praca bez delegacji na ternie Warszawy.
Zadzwoń i umów się na spotkanie bezpośrednio z Kierownikiem - 502 267 530
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(malpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.