Kierownik robót drogowych

Wach, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

Działamy na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie dróg i ulic. Nasza kadra liczy około 120 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Możesz zasilić nasz zespół. Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Wymagania wobec Kandydatów:
- minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe (w tym w pracy z brygadami),
- umiejętność prowadzenia budowy,
- mile widziane (lecz niekonieczne) posiadanie uprawnień drogowych.

Zakres zadań na stanowisku:
- realizacja robót drogowych w pełnym zakresie.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość podjęcia zatrudnienia „od zaraz”,
- stałą współpracę,
- atrakcyjne premie,
- opiekę medyczną,
- samochód służbowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/ wyślij SMS MAJSTER do Joanny Chojnowskiej – tel. 574-904-804lub prześlij nam swoje CV: [email protected]

Nr wpisu do Rejestru: 13 471