Monter wod kan. Pilne! Praca od zaraz. Aplikuj!

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

QR CODE
Panowie, jest praca!
Twoi koledzy siedzą w domu? Ich strata!
Ty możesz zacząć zarabiać JUŻ DZIŚ.

Masz status emeryta? U nas będziesz mile widziany!

Praca dla Montera zewnętrznych instalacji sanitarnych.
Praca stacjonarna w Warszawie.

Zadania:
- wykonywanie prac wodno-kanalizacyjnych przy sieciach ciepłych, wodociągowych wraz z przyłączami.

Wymagamy:
- doświadczenia na ww. stanowisku,
- chęci do pracy i samodzielności.

Oto, co zapewniamy:
- umowę o pracę,
- stawkę od 18 zł netto/h + premie akordowe,
- 10-godzinny system pracy,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- odzież.

Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w Warszawie.

Skontaktuj się z Aloną +48 518 - pokaż numer telefonu - (lub napisz SMS i oddzwonię!)

Kochasz alkohol, on kocha Ciebie? Nie dzwoń, szukaj dalej :)

Nr wpisu do Agencji Zatrudnienia 13 471