Monter/Mechanik urządzeń elektroenergetycznych

Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Należymy do międzynarodowej grupy inżynieryjnej i serwisowej. Zajmujemy się m. in. usługami z zakresu utrzymania ruchu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Możesz zostać jednym z nas. Dołącz do naszego zespołu jako:
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:

- serwis, remont i modernizacja urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

- wiedza z zakresu prac mechanicznych,
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunków technicznych.

- umowę o pracę,
- stałe godziny pracy,
- wolne weekendy,
- dofinansowanie do sportu, rozrywki, kultury,
- dodatkowe świadczenia pieniężne na święta,
- dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci,
- preferencyjne warunki ubezpieczenia,
- "wczasy pod gruszą",
- prywatną opiekę medyczną (karta Medicover),
- udział w szkoleniach zawodowych,
- dofinansowanie do studiów,
- po roku – umowę na czas nieokreślony.

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (lub napisz SMS i oddzwonię)
prześlij swoje CV na e-mail: [email protected]

Nr wpisu do rejestru: 13 471

Alona
Alona Niezarejestrowany użytkownik