Monterów elewacji lub osoby na wykończenia (również pomocnicy) - Warszawa

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
1 year ago Wszystkie 39 wyświetleń ID #5032

Firma budowlana zajmująca się budową obiektów mieszkaniowych, biur, lokali usługowych zatrudni:
Monterów elewacji lub osoby na wykończenia (również pomocnicy)
Miejsce pracy: Warszawa i okolice Warszawy
Zadania:
• Prace monterskie i wykończeniowe fasad budynków wielorodzinnych
Wymagania:
• Doświadczenia w podobnych pracach
• Obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
Oferujemy:
• Darmowe zakwaterowanie
• Odzież i narzędzia niezbędne do pracy
• Pracę w młodym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• Stałą, stabilną pracę z opcją podwyżek
• Brak delegacji
• Od 200 do 220 godzin do wyrobienia
Zadzwoń na nr telefonu 530 685 868 (Kasia) lub wyślij sms o treści monter Warszawa - Oddzwonię! Dowiedz się więcej o ofercie pracy i umów się na spotkanie z kierownikiem.
KRAZ 13 471