Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Operator wóźka widłowego - 24,40 zł/h

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, PL Darmowe

Ogłoszenie wygasło!
3 years ago Wszystkie 62 wyświetleń ID #2394

Opis

QR CODE
Obowiązki:
* transport materiałów pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy
* zapoznanie się z elementami szalunkowymi na magazynie
* kompletowanie sprzętu do wysyłki
* załadunek i rozładunek ciężarówek

Oferujemy:
*stabilną pracę
*możliwość rozwoju osobistego w ciągle rozwijającym się zakładzie
*umowę o pracę
* praca od pon do pt, również w weekendy w godzinach 7:30 do 16:00
*atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z rozwojem umiejętności 24,40 zł/h
* przewidywana premia jakościowa, frekwencyjna, dodatki
*wypłaty miesięczne
* terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca
* codzienny dostęp do świeżych owoców
* odzież pracownicza

Wymagania:
*uprawienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - warunek konieczny
*mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
* odpowiedzialność,
* optymistyczne i aktywne nastawienia do zadań.

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub telefonicznie 883 088 633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Dominika
Dominika Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy