Pomocnik operatora żurawia

Gliwice, Śląskie, PL 2000.00 zł

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Belgii - poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny – pomocnik operatora żurawia
Miejsce pracy: Belgia, Herentals
Start pracy: 4.02.2019

Zakres obowiązków:
- praca przy recyklingu kabli;
- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny;
- segregacja elementów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie;
- praca 40 godzin tygodniowo;
- zakwaterowanie (odpłatne).

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego- min.poziom podstawowy;
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód (zwrot za km zgodnie z obowiązującym ryczałtem);
- uczciwość, sumienność, pracowitość.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676.