Praca przy zbiorach pieczarek, Szwecja

Gliwice, Śląskie, PL Proszę o kontakt

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta ze Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca przy zbiorach pieczarek
Miejsce pracy: Szwecja/ Landskrona

Obowiązki:
zbiór pieczarek
ważenie i pakowanie pieczarek
inne prace porządkowe

Od kandydatów oczekujemy:
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
gotowości do założenia własnej działalności
dobrej kondycji fizycznej (ze względu na charakter wykonywanej pracy)
prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
stawkę 9,50€/h
darmowy przelot z Polski do Szwecji
darmowe zakwaterowanie z WiFi
minimum 47 godzin pracy tygodniowo
pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV w języku angielskim na adres [email protected] lub do kontaktu telefonicznego +48 575 100 025 lub +48 513 028 724.