Pracownik techniczny (monter instalacji sanitarnych)

Gliwice, Śląskie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

QR CODE
Miejsce pracy: Londerzeel Belgia -- okolice Brukseli

Opis stanowiska:
-Pracownik techniczny przy montażu instalacji sanitarnych (kuchnie, umywalki, prysznice)
-Praca na terenie kempingu
-Prace manualne
-Prace polegające na składaniu mebli
-Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy jako złota rączka, pracownik ogólnobudowlany, monter
-Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z właścicielem firmy
-Mile widziana znajomość języka francuskiego
-Prawo jazdy kat. B
-Zdolności manualne (jako złota rączka)
-Mile widziany własny samochód (zwrot kosztów dojazdu)!!

Oferujemy:
-Pracę na okres 6 miesięcy
-Polska umowa zlecenie po delegowaniu (wszystkie składki odprowadzane)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-40h pracy w tygodniu
-DARMOWE ZAKWATEROWANIE NA TERENIE KEMPINGU

Prosimy o wysyłanie cv na adres: [email protected]
+48 575 100 025