Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Prowadzący Zbrojarzy lub Cieśli – Szwecja

Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
2 years ago 20 wyświetleń ID #3924

Opis

QR CODE
Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace ciesielskie/ zbrojarskie w Szwecji? Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Wyjazd od zaraz
Pomożesz w prowadzeniu prac? Znasz się na rysunku? Super!! Dołącz do nas. Chłopaki potrzebują Twojej pomocy.
Miejsce pracy: Szwecja (centralna i południowa).
Inwestycji: Szwecja: mosty, wiadukty, obiekty użyteczności publicznej,
STAWKA: od 13,50-15 euro netto/h.
Zadania:
- organizacja i realizacja prac zbrojarskich lub ciesielskich,
- czytanie rysunków – jest konieczność,
- sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracownikami (grupy 3-5 osób).
Panowie my wymagamy:
- doświadczenie w pracach budowlanych przy zbrojeniu i systemach szalunkowych,
- znajomość języka angielskiego, szwedzkiego – dodatkowy atutem.

Możemy zaoferować:
- polską umowę o pracę na cały etat,
- narzędzia i odzież,
- przejazdy do Szwecji i lokalne – po stronie firmy,
- stałe godziny pracy, do wyrobienia w miesiącu około 200-220 rbh w Szwecji,
- opłacone zakwaterowanie.
Siedziba firmy w Warszawie – podpisanie umowy koniczne.
Skuś się – warto sprawdzić szczegóły - Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 533 026 236.
Wolisz napisać SMS o treści „prowadzący Szwecja ”? Oddzwonimy.
Biuro czynne do 16, po 16 – prosimy o sms.
E-mail do wysyłki CV: [email protected]

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Alona Orzołek
Alona Orzołek Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy