Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Technik serwisu - klimatyzacja i wentylacja

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
3 years ago 43 wyświetleń ID #3253

Opis

QR CODE
Technik serwisu- wentylacja i klimatyzacja
Miejsce Pracy - Warszawa

OPIS STANOWISKA:

- diagnostyka i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych
- dokonywanie przeglądów technicznych
- konserwacja bieżących instalacji i systemów

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- doświadczenie w branży HVAC
- doświadczenie w pracy z urządzeniami technicznymi
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- uczciwość , rzetelność i dobra organizacja pracy
- uprawnienia SEP, F-gazy
- czynne prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca w godzinach 8-16 pon/pt
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- samochód i telefon służbowy, odzież robocza

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy [email protected] lub
za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Angelika
Angelika Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy