Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Operator robota Fanuc

Wysokie Mazowieckie, Podlaskie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
3 years ago Wszystkie 24 wyświetleń ID #3177

Opis

QR CODE
Firma ZPUH ,,MICHAŁ" Krzysztof Targoński poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Operator robota przemysłowego

Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków:
-programowanie i optymalizacja pracy robota przemysłowego FANUC
-obsługa maszyn CNC i ich programowanie
-obsługa prasy krawędziowej

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne – inżynier
-mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-dokładność, odpowiedzialność
- mile widziane osoby z doświadczeniem w branży lotniczej

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: [email protected] lub tel. 862759093

Każda przesłana do nas aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy