Praca-Operator Produkcji-Grodzisk Mazowiecki

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
3 years ago Nowe Wszystkie 249 wyświetleń ID #3019

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR PRODUKCJI

ZADANIA:

-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (branża spożywcza),
- nadzór nad procesem produkcji,
- przygotowywanie produktów, pakowanie,
- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej (praca w systemie SAP),
-obsługa elektronicznych paneli sterujących,
-przezbrajanie maszyn,

WYMAGANIA:

-doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
-dokładność oraz rzetelność,
-dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym) i zaangażowanie
-roczne doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie produkcyjnej,
- wynagrodzenie podstawowe + dodatki,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pakiet socjalny.

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres meilowy [email protected]