Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Pracownik obróbki skrawaniem (tokarz, szlifierz, frezer)

Konotopa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
3 years ago 49 wyświetleń ID #2592

Opis

QR CODE
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik obróbki skrawaniem (tokarz, szlifierz, frezer)
Miejsce pracy: Konotopa
Zakres obowiązków:
- Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznym, szkicem, sporządzanie szkiców roboczych, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
- Wykonywanie na maszynach skrawających różnorodnych prac tokarskich i frezerskich np.: toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie, nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich, nacinanie kanałków.
- Kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów, sprawdzenie pasowań.
- Czyszczenie i konserwowanie maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem i stanowiska pracy
- Dokumentowanie przeprowadzonych prac zgodnie z obowiązującą procedura.
- Prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku.
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Doświadczenie przy pracy na tokarkach uniwersalnych
- Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych.
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
- Umiejętność pracy w zespole.
- W przypadku pracowników z Ukrainy komunikatywna znajomość języka polskiego
- Kursy i szkolenia kierunkowe mile widziane

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie jednozmianowym 6:00- 14:00
- przeszkolenie na stanowisku
- pracę w zgranym i miłym zespole

Kontakt:
881 475 715
[email protected]

nr KRAZ 17465

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Worklife Polska Sp. z o.o. Sp. K, z siedzibą w Piastowie, ul. Harcerska 30/122, 05-820 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Worklife Polska Sp. zo.o, Sp. K z siedzibą w Piastowie przy ul. Harcerska 30/122, 05-820 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy