Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Doradca ds. OZE Amperio sp. z o.o

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
2 years ago 63 wyświetleń ID #3610

Opis

QR CODE
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansje na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcącego dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres obowiązków

-Prezentacja oferty i sprzedaż, kontakt telefoniczny z klientami zainteresowanymi produktem
-Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
-Wsparcie Klientów w podjęciu decyzji zakupowych
-Raportowanie wyników
-Monitorowanie dokumentacji związanej z obsługą Klientów
-Nasze oczekiwania

Doświadczenie w sprzedaży minimum roczne

-Znajomość pakietu MS Office
-Wysoka kultura słowa
-Motywacja do osiągania celów
-Samodzielność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów
-Minimum średnie wykształcenie

Co oferujemy

-Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
-Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia i atrakcyjny system premiowy
-Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i tematyczne
-Wysoki komfort pracy
-Atmosferę sprzyjającą rozwojowi

Dziękujemy za zainteresowanie oferta i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy

Zespół Amperio
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Adam
Adam Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy