Handlowiec / Przedstawiciel handlowy/ woj. mazowieckie

Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Województwo Mazowieckie

Zakres obowiązków:

- Aktywne poszukiwanie oraz zdobywanie nowych Klientów
- Przygotowywanie ofert dla Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych
- Realizacja celów sprzedażowych firmy
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
- Dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta oraz pozytywny wizerunek firmy
- Realizowanie działań zgodnie z polityką handlową firmy

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie minimum średnie
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- Znajomość programów MS Office
- Dyspozycyjność do pracy w nieokreślonych ramach czasowych
- Gotowość do odbywania podróży służbowych
- Umiejętność organizacji czasu pracy własnej
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami
- Wysokie zaangażowanie oraz motywacja do osiągania wyników
- Mile widziana znajomość w branży elektrotechnicznej oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Narzędzia pracy niezbędne na powyższym stanowisku (samochód służbowy, telefon, laptop)
- Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części podstawowej oraz prowizji w zależności od osiąganych wyników
- Pracę obfitą w wyzwania oraz szanse na realizacje własnych pomysłów
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze sprzedaży
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym HAW/10/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554