Foteczkowo.pl - Darmowy hosting zdjęć

Asystent/ka Zarządu

Warszawa, Mazowieckie, PL Darmowe

Ogłoszenie wygasło!
2 years ago Wszystkie Wszystkie 161 wyświetleń ID #3853

Opis

QR CODE
Stanowisko: Asystent/ka Zarządu
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków

• Zarządzanie kalendarzem spotkań członków Zarządów Grupy PeP.
• Koordynowanie organizacji spotkań Zarządu i Rady Nadzorczej oraz spotkań biznesowych dla Spółek Grupy PeP.
• Wsparcie w przygotowaniu prezentacji dla członków Zarządu Spółek Grupy PeP.
• Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży członków Zarządów Grupy PeP.
• Wsparcie Działu Prawnego w koordynacji obiegu dokumentacji korporacyjnej Spółek w Grupie PeP.
• Wsparcie przy logistyce zbierania podpisów Zarządu Spółek Grupy PeP dla dokumentacji firmowej.
• Wsparcie dla członków Zarządu Grupy PeP w redakcji treści pism i w ich bieżących działaniach organizacyjnych.
• Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem Spółek Grupy PeP, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie.
• Wsparcie w tworzeniu i redagowaniu treści w ramach wewnętrznej komunikacji w Grupie PeP.
• Wsparcie Biura Marketingu przy działaniach PR dla Spółek Grupy PeP.
• Podejmowanie gości, a także dbałość o estetykę biura.

Poszukiwane kompetencje

• Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie związane z pracą przy Biurze Zarządu.
• Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację, poziom min. B2/ C1- Warunek konieczny.
• Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Administracja, lub pokrewne.
• Umiejętność pisania i redagowania treści, mile widziane doświadczenie w obszarze PR.
• Wysoka kultura osobista, dyskrecja, zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, doskonałych umiejętności organizacyjnych, samodzielność w działaniu i zaangażowanie w powierzone zadania oraz entuzjazmu w działaniu.
• Bardzo dobrej, praktycznej znajomości MS Office (w szczególności Power Point i Excel);
• Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
• Nasze biuro jest zlokalizowane w ścisłym centrum miasta (będziesz mieć dogodny dojazd i dobre połączenie komunikacyjne).
• Dajemy możliwość korzystania z pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze 0

Brak komentarzy