DOSTARCZAMY Warzywa i Owoce Warszawa i okolice

Warszawa, mazowieckie, PL Proszę o kontakt

1 tygodnie temu Nowe Sprzedaż 7 wyświetleń ID #3143

Opis

QR CODE
Dzień dobry,

Zapraszamy do skorzystania z oferty dostaw świeżych owoców i warzyw najwyższej jakości. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży owocowo-warzywnej. Pozwala nam to uzyskać jakość i świeżość, którą docenią Państwa klienci.

Zajmujemy się zaopatrzeniem:
- Sklepów warzywniczych
- Sklepów spożywczych
- Restauracji i wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych

DLA GASTRONOMII
Posiadamy w ofercie warzywa idealnie nadające się dla gastronomii, które dzięki odpowiedniej kalibracji obniżają koszt i czas produkcji potraw. Posiadamy również warzywa obrane, pakowane próżniowo.

DLA SKLEPÓW WARZYWNICZYCH
Rozumiemy, że sklep warzywniczy musi w swojej ofercie posiadać więcej niż podstawowe warzywa i owoce, dlatego w naszym asortymencie znajdują się owoce, warzywa i zioła z całego świata. Ponadto, współpracując z nami, będziecie Państwo otrzymywać informacje o nowościach na rynku.

DLA SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH
Dobrze prowadzona i odpowiednio zaopatrzona sekcja owoców i warzyw w sklepie ogólnospożywczym jest kluczem do sukcesu niejednego sklepu. Współpracując z nami z łatwością wyróżnią się Państwo wśród konkurencji i zaoferują swoim klientom produkty, które spełniają ich oczekiwania.

Zainteresowanych ofertą cenową zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected] lub telefonicznego pod nr 503-908-514.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Arkadiusz
Arkadiusz Niezarejestrowany użytkownik

Komentarze 0

Brak komentarzy