Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej

Pruszków, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

1 tygodnie temu 5 wyświetleń ID #7858

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie ewidencji magazynowej
- przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej
- rozliczanie usług i wystawianie faktur
- nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym
- weryfikacja i kontrola dokumentów magazynowych
- wyjaśnianie niezgodności i reklamacji
- bezpośredni kontakt z klientem
- raportowanie do przełożonego zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych
- obsługa programu magazynowego WMS
- wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej
- dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- umiejętność pracy pod presją czasu
- znajomość języka angielskiego
- znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- dofinansowanie pakietu Multisport
- imprezy integracyjne