Pracownik Administracyjny / Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Warszawa, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

QR CODE
Zadania:

- Bieżące wsparcie w pracy działu rekrutacji,
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy - kontakt z kandydatami, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych online,
- Publikacja ogłoszeń oraz selekcja aplikacji,
- Pomoc w organizacji wyjazdów do pracy,
- Wsparcie biurowo - techniczne.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- Doświadczenie w pracy biurowej,
- Pierwsze doświadczenie w rekrutacji,
- Wykształcenie wyższe - mile widziani absolwenci anglistyki, psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, itp.,
- Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy,
- Dynamizm w działaniu,
- Zainteresowanie branżą HR,
- Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- Pracę w godz. 9-17,
- Pracę w zgranym zespole,
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych.
JOBS.pl
JOBS.pl Niezarejestrowany użytkownik