DTS Transport poszukuje Magazyniera

Sękocin Stary, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...

DTS Transport Sp. z o.o. - lider na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych.
Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce: Sękocin-Stary, ul. Logistyczna

Opis stanowiska:
- kontrola towaru na magazynie
- obsługa przesyłek
- raportowanie rozbieżności

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym
- wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
- niezbędne narzędzia pracy
- codzienne wsparcie zespołu
- możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Dołącz do nas! Przywitamy Cię - z przyjemnością.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny - 728 406 535.
Gość
Gość Niezarejestrowany użytkownik