Zatrudnię ślusarza narzędziowego

Nieporęt, Mazowieckie, PL Darmowe

Ogłoszenie wygasło!
Brak zdjęć...
3 years ago Nowe Zamiana 30 wyświetleń ID #2612

QR CODE
PRACA DLA ŚLUSARZA NARZĘDZIOWEGO
Zatrudnię osobę na stanowisko konserwatora form wtryskowych/ślusarza narzędziowego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Nadzorowanie stanu technicznego form wtryskowych,
• Przygotowywanie form do bieżącej produkcji,
• Konserwowanie form wtryskowych,
• Naprawianie form.
OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
• Znajomości budowy i działania form wtryskowych,
• Doświadczenia w pracy przy konserwacji form wtryskowych,
• Gotowości do podjęcia pracy w systemie II zmianowym,
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę,
• Wysoką podstawę wynagrodzenia + miesięczną premię,
• Bilety do kina oraz zajęcia rekreacyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o:
• Przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]
lub
• Kontakt telefoniczny: 602 332 732
Karolina
Karolina Niezarejestrowany użytkownik