Operator wózka widłowego – Magazynier - atrakcyjne zarobki

Koszajec, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

QR CODE
Operator wózka widłowego – Magazynier

Kandydat zatrudniony na to stanowisko pracował będzie w zespole zajmującym się obsługą magazynu logistycznego.

Lokalizacja: Koszajec, 6 km od Pruszkowa
Praca na 2 zmiany: 5:30 - 13:30 oraz 14:00 - 22:00

Jakie są zadania?

- operowanie wózkiem widłowym,
- załadunki i rozładunki towarów,
- przyjmowanie i wydawanie towarów.

Czego oczekujemy?

- uprawnień na wózki UDT - obowiązkowo!
- doświadczenia magazynowego.

Co oferujemy?

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie!
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- pracę na pełny etat,
- możliwość nawiązania stałej współpracy.

Zapraszamy również do aplikowania osoby z niewielkim doświadczeniem.

Osoby chętne zapraszam do aplikacji przez poniższy formularz lub wyślij CV na adres [email protected]

Anastazja
Anastazja Niezarejestrowany użytkownik