Praca przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw w Holandii

Częstochowa, Śląskie, PL Proszę o kontakt

Ogłoszenie wygasło!
1 miesiąc temu 16 wyświetleń ID #7682

QR CODE
Szukasz dobrze płatnej pracy na terenie Holandii?
Miejsce pracy: okolice Amsterdamu, Holandia
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę na dłuższy okres
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• extra płatne nadgodziny i weekendy w zależności od zapotrzebowania
Wymagania:
• pieniądze na start
• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• motywacja i chęci do pracy
Zakres obowiązków:
• sortowanie owoców i warzyw
• pakowanie owoców i warzyw
• kontrola jakości
• zachowanie porządku w miejscu pracy
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)
KlaverTeam Wiktoria
KlaverTeam Wiktoria Niezarejestrowany użytkownik