Profesjonalne wsparcie informatyczne

  • Proszę o kontakt
  • Data dodania: 2019/04/13
    • Warszawa, mazowieckie, Polska

Czy wiesz, że w dostępie do sieci internet możesz wykorzystać swoją sieć elektryczną?

Czy wiesz, że w wielu dużych organizacjach pracownicy korzystają z darmowego systemu operacyjnego Linux?W czym mogę Ci pomóc?

Oferuje wsparcie techniczne oraz pomoc merytoryczną w obszarze rozwiązań informatycznych dla Twojej firmy, biura, domu lub innej przestrzeni użytkowej.

- sprzęt sieciowy (routery, przełączniki, serwery, rozwiązania WiFi, firewalle, sieci SAN itp.)

- konfiguracje od prostych urządzeń użytku domowego po najbardziej zaawansowane systemy (Cisco, Juniper, Check Point, Palo Alto Networks itp.)

- realizacje prac w zakresie okablowania sieciowego i elektrycznego na etapie projektowym i wykończeniowym. Instalacje awaryjnych systemów zasilania UPS.

- oprogramowanie dla stacji końcowych (użytkowników): komputery, laptopy, telefony VoIP, drukarki sieciowe, zestawy multimedialne, systemy audio i wideokonferencji.

- Systemy Windows, Linux, darmowe rozwiązania open-source.

oraz wszelkiego rodzaju prace projektowe i wdrożeniowe (dla domów, przestrzeni biurowych, magazynów, hal przemysłowych i produkcyjnych), które uwzględniają obecną i przyszłą infrastrukturę sieciową np. WiFi. IT to nie tylko koszty, to również optymalizacje wydatków - dowiedz się, w jaki sposób robią, to największe korporacje.Kim jestem?

Inżynier z ponad 10 letnim doświadczeniem IT związany z branżą przemysłowa, produkcyjną, retail i finansową. Architekt rozwiązań informatycznych i systemów bezpieczeństwa dla największych podmiotów gospodarczych w kraju i na świecie.tel.: 537 047 554

[email protected]

FV VATZapraszam na mojego bloga: https://www.networkinsider.pl/

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Bezpieczeństwo transakcji

  • Uważaj na oszustów działających lokalnie lub korzystających z usług PayPal.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności.
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych.
  • Serwis nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach, gwarancjach, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym".